кандидат економічних наук, професор, професор кафедри промислового маркетингу

1995 р. закінчив Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут» за спеціальністю «Автоматизовані системи обробки інформації і управління». 1995 р. закінчив Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут» за спеціальністю «Маркетинг у виробничій сфері». 2000 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Методичні основи сегментації ринку».

Викладає дисципліни: «Маркетинг: теоретичні основи маркетингу», «Маркетинг: Фундаментальний маркетинг», «Промисловий маркетинг»,  «Поведінка споживачів»,«Поведінка споживачів на промисловому ринку», “Управління поведінкою споживачів у цифровому середовищі”, “Маркетингові дослідження”.

Веб-сторінка викладача: https://intellect.kpi.ua/profile/zov47

Отримано сертифікацію «Основи антикорупції для всіх і кожного» у грудні 2023 р. Сертифікат

By Admin